Raskausoireita ennen plussaa

En ole hetkeen nähnyt kertomuksia raskausoireista ennen plussausta.(etova olo,limat,huimaus ym).Olisiko teillä kellään aikaa kertoilla omia kokemuksianne?
1357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mulla rinnat aristi ihan koko ajan kun ne normaalisti aristaa noin viikkoa ennen kuukautisia ja sitten alkoivat alavatsakivut, jotka muistuttivat suuresti kuukautistenalkamiskipuja, olivat vaan pitemmät ja intensiivisemmät. Hajuaisti ei terävöityny eikä väsymyskään ollut vielä tuolloin kuvassa.

Ai niin, rinnat aristaa edelleen. :\

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vielä haaveileva kirjoitti:

En ole hetkeen nähnyt kertomuksia raskausoireista ennen plussausta.(etova olo,limat,huimaus ym).Olisiko teillä kellään aikaa kertoilla omia kokemuksianne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu