lapsiperheitä SB:lle 22.8

Löytyykö täältä muita lapsiperheitä, jotka ovat lähdössä SB:lle 22.8? :)
2231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinnepä ollaan menossa, hotellina Opal. Mukana minun ja avovaimon lisäksi 8 kk tyttö ja hänen lapsenvahtinsa...

Äänestä

Oon niin kade...oltiin heinäkuussa Riu Evrikassa ja mieli tosissaan halajaa takaisin,ihana paikka ja ihanat ihmiset.Ottakaa mut matkalaukkuun,pliis!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hotelli riu evrika kirjoitti:

Löytyykö täältä muita lapsiperheitä, jotka ovat lähdössä SB:lle 22.8? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu