BMW-mies vastaan juntit

Näinköhän BMW ärsyttää Suomessakin? :)

http://www.filecabi.net/video/billyscamera.html
51054
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mikä toi juttu on. Oliko tarkoitus että olisi pitänyt jaksaa katsoa kokonaan. Tosi typerää.

Äänestä

Huomasitteko noiden idioottien automerkin..... sattumaako?

Äänestä

Tää oli paras juttu pitkään aikaan!!! Tojo-kuskeilla oli vellit housussa!

Äänestä

juu, TOYOTA-juntit koittaa pölliä bemarin, huonoin tuloksin..:D kun ei ole varaa kuin tojotaan, joutuu bemarin varastaan :\

Äänestä
  • Loppu oli paras!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bratwurst und Metwurst Wagen kirjoitti:

Näinköhän BMW ärsyttää Suomessakin? :)

http://www.filecabi.net/video/billyscamera.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu