kyttäruutu

Ei salaa saa ketään jahdata.Minua on joskus vainottu ja tiedän tunteen.Joku silkkaa rakkauttaan vaan silti ärsytti puhelinsoitotkin,kun laittoi sitten luurin korvaan ja soitteli myös työpaikalle ja rupatti.Reilusti vaan jos on asiaa.
4478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lähtöön.

Äänestä

minä? Onko sinulla lisää tietoa asiasta? Valaise vähän asiaa enemmän.

Äänestä
  • Tuskinpa täällä kirjoittelee.Mutta se aina hiljensi vauhtia meidän kohdalla ja tölläsi.Pyyteli kyytiin kun olin lenkillä.

    Äänestä

tultu reilusti esiin kun on asiaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tapauskohtainen tapaus kirjoitti:

Ei salaa saa ketään jahdata.Minua on joskus vainottu ja tiedän tunteen.Joku silkkaa rakkauttaan vaan silti ärsytti puhelinsoitotkin,kun laittoi sitten luurin korvaan ja soitteli myös työpaikalle ja rupatti.Reilusti vaan jos on asiaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu