kuole paska kuole!!

tahtoisin repiä silmäsi päästäsi,
viiltää kaulasi auki ja hukuttaa omaan vereesi,
tahtoisin hakata sinut, tappaa sinut pala palalta, vähän kerrallaan,
tahtoisin tehdä sinulle kaiken sen, minkä olet tehnyt minulle, et ansaitse elää, joten kuole paska..kuole..
2388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tästä saat jo 9 pistettä.

Äänestä
  • empä mä nyt mitn arvosanoja tarvitse, mut kiitos..toi minkä kirjotin tuli suoraan sydämestä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poisony kirjoitti:

tahtoisin repiä silmäsi päästäsi,
viiltää kaulasi auki ja hukuttaa omaan vereesi,
tahtoisin hakata sinut, tappaa sinut pala palalta, vähän kerrallaan,
tahtoisin tehdä sinulle kaiken sen, minkä olet tehnyt minulle, et ansaitse elää, joten kuole paska..kuole..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu