kalamiehet seksihulluja!!

skorpionileidi20

olen elämäni aikana seurustellut kahden kalamiehen kanssa.. kummatkin näyttivät olevan eniten kiinnostuneita seksistä, ja koko elämä näytti pyörivän sen ympärillä.. onks toi tyypillistä kaloille?? skorpionihan on myös aktiivinen seksuaalisesti mutta en mä mikään seksihullu ole!!

12

3982

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sexy

      kalat on hieman seksihulluja mutta niin on kaikki muutkin miespuoliset skooppimerkkiin katsomatta.

    • huomannut ja kokenut

      Se on yhtä isoa tissiä mikä kalatmiestä liikuttaa. Aivan sairaalloisen kiinnostunut seksistä ja niistä lehdistä, filmistä jne. Antais mitä vaan pois, jotta saisi katsoa pornoa kaiket päivät.

      • LightSleeper

        ei pidä paikkansa!.
        seksiä, kyllä, paljon kyllä ja tissit on kiva juttu, mut on sitä paljon muutakin kivaa, ei tässä mitenkään erityisen hulluja olla, en usko että sen enenpää kun muutkaan! :)


    • Jousileijona

      Kala ei ole seksihullu, peruskala ei ole kiinnostunut seksistä.

      Kala on kuitenkin muuttuva merkki, joka joustaa muiden merkkien alla. Nouseva merkki yms. määrittelevät kalojen seksuaalisuuden.

      • fisfman

        kumppani yleensä saa houkuteltua kalamiehen mihin haluaa..
        seksiä pitää olla,mitä enemmän sitä parempi..mutta se onkin kiihkeää sellaista,jollaisesta monet naiset näkevät vain märkiä unia kokematta koskaan sitä:)
        Eivät kalamiehet jokaisen naisen kanssa sillä tavalla kiihkeänä touhua..
        kun kohdalle osuu oikea nainen,niin se tunne on aitoa.. Jos nainen ymmärtää tilanteen,hän on jopa ylpeä saamastaan huomiosta:)


    • Kala nainen

      Toisaalt oon, toisaalt en.

      Jos seksiä ei saa, sitä on pakko saada, mutta kyllä muutkin asiat kiinnostaa!! :)

      • sitä

        on pakko saada muualta kuin omalta kullalta. eli epäluotettavia ovat


    • vaimoke

      Kalamies ei muuta ajattelekaan kuin seksiä. Häntä ei kiinnosta naisen "sielunelämä" pätkääkään,tärkeää on vain seksi ja vain seksi.Toki se on kohtuullisesti käytettynä kivaa, mutta suhde käy aika pian yksitotiSEKSI,jos hänen kanssaan ei voi edes keskustella mistään.Monesti tuntuu, että minua käytetään vain hänen omien halujensa tyydyttämiseen.Olenkohan väärän miehen kanssa yksissä...

    • kalanaisesta. Meinaan on sen verran kokemusta että halusi melkein heti seksiä vaikka ei edes tunnettu kunnolla ja muutenkin koko ajan ajatteli kaksmielisesti eikä ajatellut muiden tunteita. No ei päästy koskaan seurustelemaan koska en suostunut seksiin niin varhaisessa vaiheessa niin hän sitten jätti minut.

      • minä vain

        Olen ollut naimisissa ja seurustellut toisen kalamiehen kanssa...ja kumpikin on pettänyt.Kiertäkää kaukaa!!


      • Kalamiehen kanssa

        Olen ollut yksissä useamman vuoden kalamiehen kanssa ja hänen kanssaan seksi on aivan huikeaa. Kaikki tapahtuu tunteella ja suurella intohimolla. Paras seksikumppani ja paras kumppani muutoinkin minun elämässäni. Hän on aarre, ikinä en luovu hänestä - mikäli se minusta on kiinni. Ja suhde vain paranee vuosien myötä =)


    • tapj

      ei ole seksihulluja,tarpeet ovat erilaisia eri ihmisillä,itse olen kalamies seksihalut kovat,vaikka 50 ylitetty

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan

      Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan
      Maailman menoa
      199
      3171
    2. Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"

      Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos
      Maailman menoa
      62
      1974
    3. Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon

      Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt
      Köyhyys
      35
      1582
    4. Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä

      Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi
      Maailman menoa
      65
      1573
    5. Oon kyllä välillä ollut susta

      Nainen huolissani, en oo niin sydämetön mitä tunnut ajattelevan
      Ikävä
      93
      1280
    6. Tuntuuko sinusta mies

      että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti
      Ikävä
      22
      1215
    7. Rakastan sitä

      kun uppoat selittämään jotain. Etsit oikeaa tapaa sanoa jotain, jonka olet jo etukäteen miettinyt, sekoat vähän sanoissa
      Ikävä
      50
      993
    8. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!

      Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva
      Tv-sarjat
      5
      942
    9. Mitä tapahtuisi....

      Meidän välillä jos törmäisimme yöelämässä ilman häiriötekijöitä ja olisimme hieman huppelissa? Päättyisikö ilta kenties
      Ikävä
      61
      927
    10. Jokaisella tytöllä on supervoimansa

      Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan
      Sinkut
      187
      922
    Aihe