olen elämäni aikana seurustellut kahden kalamiehen kanssa.. kummatkin näyttivät olevan eniten kiinnostuneita seksistä, ja koko elämä näytti pyörivän sen ympärillä.. onks toi tyypillistä kaloille?? skorpionihan on myös aktiivinen seksuaalisesti mutta en mä mikään seksihullu ole!!
kalamiehet seksihulluja!!
12
3994
Vastaukset
- Sexy
kalat on hieman seksihulluja mutta niin on kaikki muutkin miespuoliset skooppimerkkiin katsomatta.
- huomannut ja kokenut
Se on yhtä isoa tissiä mikä kalatmiestä liikuttaa. Aivan sairaalloisen kiinnostunut seksistä ja niistä lehdistä, filmistä jne. Antais mitä vaan pois, jotta saisi katsoa pornoa kaiket päivät.
- LightSleeper
ei pidä paikkansa!.
seksiä, kyllä, paljon kyllä ja tissit on kiva juttu, mut on sitä paljon muutakin kivaa, ei tässä mitenkään erityisen hulluja olla, en usko että sen enenpää kun muutkaan! :)
- Jousileijona
Kala ei ole seksihullu, peruskala ei ole kiinnostunut seksistä.
Kala on kuitenkin muuttuva merkki, joka joustaa muiden merkkien alla. Nouseva merkki yms. määrittelevät kalojen seksuaalisuuden.- fisfman
kumppani yleensä saa houkuteltua kalamiehen mihin haluaa..
seksiä pitää olla,mitä enemmän sitä parempi..mutta se onkin kiihkeää sellaista,jollaisesta monet naiset näkevät vain märkiä unia kokematta koskaan sitä:)
Eivät kalamiehet jokaisen naisen kanssa sillä tavalla kiihkeänä touhua..
kun kohdalle osuu oikea nainen,niin se tunne on aitoa.. Jos nainen ymmärtää tilanteen,hän on jopa ylpeä saamastaan huomiosta:)
- Kala nainen
Toisaalt oon, toisaalt en.
Jos seksiä ei saa, sitä on pakko saada, mutta kyllä muutkin asiat kiinnostaa!! :)- sitä
on pakko saada muualta kuin omalta kullalta. eli epäluotettavia ovat
- vaimoke
Kalamies ei muuta ajattelekaan kuin seksiä. Häntä ei kiinnosta naisen "sielunelämä" pätkääkään,tärkeää on vain seksi ja vain seksi.Toki se on kohtuullisesti käytettynä kivaa, mutta suhde käy aika pian yksitotiSEKSI,jos hänen kanssaan ei voi edes keskustella mistään.Monesti tuntuu, että minua käytetään vain hänen omien halujensa tyydyttämiseen.Olenkohan väärän miehen kanssa yksissä...
kalanaisesta. Meinaan on sen verran kokemusta että halusi melkein heti seksiä vaikka ei edes tunnettu kunnolla ja muutenkin koko ajan ajatteli kaksmielisesti eikä ajatellut muiden tunteita. No ei päästy koskaan seurustelemaan koska en suostunut seksiin niin varhaisessa vaiheessa niin hän sitten jätti minut.
- minä vain
Olen ollut naimisissa ja seurustellut toisen kalamiehen kanssa...ja kumpikin on pettänyt.Kiertäkää kaukaa!!
- Kalamiehen kanssa
Olen ollut yksissä useamman vuoden kalamiehen kanssa ja hänen kanssaan seksi on aivan huikeaa. Kaikki tapahtuu tunteella ja suurella intohimolla. Paras seksikumppani ja paras kumppani muutoinkin minun elämässäni. Hän on aarre, ikinä en luovu hänestä - mikäli se minusta on kiinni. Ja suhde vain paranee vuosien myötä =)
- tapj
ei ole seksihulluja,tarpeet ovat erilaisia eri ihmisillä,itse olen kalamies seksihalut kovat,vaikka 50 ylitetty
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1822707- 1642529
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182217Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612073Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31739"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591444Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051440Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2261173Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää931138Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701073