Salattujen Jennin rumuus on...

REIDET... Ihan hirveät seluiittikasautumat.
61733
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

se kirjoitetaan selluliitti!

Äänestä

Voi olla niinkuin kirjoitit.
Sinulla taas selluliitti näyttää
kasautunen aivoihin!

Äänestä

No eipä tuo mikään nätti pärstästäänkään ole

Äänestä

Kieltämättä se oli vähän törkeen näkönen siä uimahallissa.
No mitäpä muuta voi odottaa miss keittiöltä?!!!

Äänestä

selluiitti katoaa kun on kaksi viikkoa pois kotoa

Äänestä

Jenni on muutenkin koko sarjan kamalimman
näköinen ämmä....hyi vittu mikä kuono
sillä on. Kuinka se on voitu valita
siihen osaan "muka kaunottareksi"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Blondi kirjoitti:

REIDET... Ihan hirveät seluiittikasautumat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu