Koiralle hoitajaa/Helsinki

Koiralle hoitaja

Hei,

Etsin 12 vuotiaalle Griffon Bruxellois urokselle hoitajaa. Olen itse töissä ja opiskelen iltaisin. Koira tarvitsisi ulkoilutusta iltapäivällä ja sillä pitäisi olla seuraa illalla. Asun Helsingissä Meri-Rastilassa ja maksan hoidosta korvauksen. Toivon, että itse olisit yli 14 vuotias ja pystyisit sitoutumaan järjestelyyn arkipäiviksi pidemmäksi aikaa.

Työ sopisi erinomaisesti Vuosaari, Meri-Rastilan suunnassa asuvalle nuorelle joka haluaa tienata taskurahaa. Ihanteellista olisi jos itselläsi on pieni koira jota sinun pitää käyttää ulkona ja toinen koira menisi siinä samalla "siivillä".

Jos kiinnostaa ota yhteyttä!

[email protected]

1

477

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • annique

      Moi
      Etsin 2- vuotiaalle erittäin kiltille ja iloiselle uros pointterilleni hoitajaa/lenkittäjää ajoittain toistuvien pitkien työpäivieni ajaksi. Lenkittäjää tarvittaisiin niin viikonloppuisin kuin arkisin. Minulla on noin 14 tunnin työpäivä 1-2 kertaa viikossa, jolloin lenkittäjälle olisi tarvetta.

      Olethan vastuuntuntoine ja luotettava. Pienestä korvauksesta voimme keskustella.

      Asumme Vantaalla Pähkinäriteessä.
      Ota yhteyttä sähköpostiini: [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      59
      7482
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2906
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1756
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1639
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1448
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1394
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      129
      1116
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      73
      817
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      51
      707
    Aihe