Apteekissa asioimassa

Tuli siin sitte poikettuu apteekissa männe viikolla. En sano missä Porin niistä, mutta kumminski.

Mutta asiaan... Helkutta että oli kaunis nuori tumma apteekkari. Taidan olla rakastunut.
61414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onnea!

Äänestä

se sinistä lm:mää?

Äänestä
  • Jaa se apteekkari vai? Ei ainakaan myyntitiskin takana.

    Äänestä

  • ei,sen aski jäi taksiin matkalla meille, tarjosin aamusavuina punasta nortonkia.

    Äänestä

...apteekkari ja farmaseutti sekaisin. Apteekkari on nimittäin se, joka apteekin omistaa.

Äänestä
  • ...niin meni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


örre kirjoitti:

Tuli siin sitte poikettuu apteekissa männe viikolla. En sano missä Porin niistä, mutta kumminski.

Mutta asiaan... Helkutta että oli kaunis nuori tumma apteekkari. Taidan olla rakastunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu