Onko lauantaina lappeenrannassa elämää?
Naisia kaivattaisiin seuraksi ravintola kierrokselle.
Naisia kaivattaisiin seuraksi ravintola kierrokselle.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Käykää siellä uudessa pubissa, eiköhän sieltä löydy sulle/teille seuraa :)
sitä elämää tai pitäisi kysyä naisseuraa kyseiseksi illaksi? itse olin liikenteessä silloin perjantaina ja Kukossa oli kyllä kuhinaa, mutta muualla oli aika hiljaista.
tottahan toki seuraa ja elämää löytyi.
Minkälainen se uus paikka on? Emme kehdanneet lähteä siihen ryysikseen jonottamaan. Kuulema aika kallis.
:) Hyvä, että oli elämää ja seuraa.
Siitä kalliista en osaa sanoa. Iso kuiva siideri maksoi muistaakseni 5,50....Ihan viihtyisä paikka tai ainakin itse tykkään. Eilenkin se oli aika täynnä. Alakerta on kokonaan savuton, siellä on jossain pieni esiintymislava...
käydä tutustumassa. Kunhan vaan taas löydän sopivaa seuraa ;-)
löytynee aina...kuten olet varmaan huomannutkin :D
etten vielä löytänyt sopivaa seuraa. Mut eiköhän sekin asia järjesty kun 11 päivä lähden liikenteeseen. Jos sit pääsisi tutustumaan siihen uuteen ravintolaan.
huomenna hauskaa munkin puolesta. Huomennakin Kukossa taisi olla joku esiintyjä :) Toivottavasti nyt pääset sisälle......Toivottavasti löydät huomenna miellyttävää, sopivaa ja hauskaa seuraa :D
pubikierrokselle ;)
tuota käytyä. Aika hiljaista oli ainakin perjantaina. Kaikki tais olla siinä uudessa paikassa. En vieläkään päässyt tutustumaan kun ei kehdannut jäädä siihen ryysikseen.
...tullut lauantaina. Olihan siellä sakkia, mutta hyvinhän sinne mahtui :) Perjantait on yleensä täällä aika rauhallisia. Tuli käytyä Toteemissakin...oli uusi kokemus :) hauskaa meillä kyllä oli. 02.30 lähettiin Lappeeseen....uskomatonta, mutta totta sinne piti jonottaa. Naurettiin jonossa heppujen kanssa, että nyt on jo kiire päästä sisälle, kun on enää tunti aikaa....tanssia =)
kävin toteemissa ensimmäistä kertaa varmaan kahteen vuoteen. Sieltä sit kännibaariin mut kyllä oli aika hiljaista tos kahden aikaan.
....vai kännibaariin, käytiin siellä joulupäivänä...tunsin itseni siellä ihan ikälopuksi :( Oli nimittäin aika nuorta se porukka....mutta se taitaa ollakkin n.20-v. paikka. *ei kuulu enää niin nuoriin*
tunsin itseni eläke ukoksi niiden teinien rinnalla. Mut kait sielläkin piti joskus käydä.
Lappeenrannassa kun ei vain tahdo olla meikäläiselle mieleistä paikkaa. Dooris on kyllä ihan kelvollinen paikka.
on kyllä mukavaa käydä muuallakin, kuin Dooriksessa. Siellä käyn kyllä itsekkin, joskus Montussa