6131:een tyhjä logo

En löytänyt ainakaan Buumi.netistä tyhjää logoa, joka olisi käynyt 6131 puhelimeeni.
Saako sellaisia mistään? Siellä kun luki ettei kyseinen malli niitä tue....
3306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis tarkoitat operaattorilogoa? Eihän tuossa olekaan kuin pelkkä yhden rivin teksti operaattorista. Ei se minua ainakaan häiritse tippaakaan.

Äänestä
  • mutta minuapa häiritsee.

    Äänestä

maf.fi siellä näyttäisi olevan, sitä en sitten tiedä näkyykö siinä vaan semmoinen tyhmä valkoinen palkki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hernepää kirjoitti:

En löytänyt ainakaan Buumi.netistä tyhjää logoa, joka olisi käynyt 6131 puhelimeeni.
Saako sellaisia mistään? Siellä kun luki ettei kyseinen malli niitä tue....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu