323 ABS:n keskusyksikkö

Paljonko maksaa uusi keskusyksikkö töineen? Auto on 323f vm. 99 ja kone on 1,5.
2332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

uusi keskusyksikkö maksoi vuosi sitte 1600 € kerro se kahdella, autossa 4 pyörää ja 4 painemodulaattoria. Halpaa vai mitä.

Äänestä

Abs yksikkö 323 Mazdaan vm.99,maksaa noin 800-900 e.ja anturit noin 100.kpl Merkki liikkeessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hinta kirjoitti:

Paljonko maksaa uusi keskusyksikkö töineen? Auto on 323f vm. 99 ja kone on 1,5.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu