dagon shrine jeelius

Miten tuon tehtävän pääsee läpi sillä tavalla, että se jeelius jää henkiin? Kun sen vapauttaa se lähtee juoksemaan villisti pois, mutta se tyyppi aina kuolee jonnekkin päin luolaa.
3208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Noh. Nyt sain sen Jeeliuksen pysymään hengissä. mutta se jää seisomaan paikoilleen vähän ennen mythic dawn living quaterssin isoa aukeaa. Kun menin luolastosta pihalle ja takaisin se lähtee juoksemaan kohti oloskäyntiä, mutta jää jumittamaan seinää vasten ja katoaa. Mikä neuvoksi?

Äänestä
  • Kuka ihmeon Jeelius?
    onko se se vapautettava vanki?
    ei kai sen tarkoituskaan oo jäädä henkiin, ainahan se kuolee.

    Äänestä

  • auttais vähän kirjoitti:

    Kuka ihmeon Jeelius?
    onko se se vapautettava vanki?
    ei kai sen tarkoituskaan oo jäädä henkiin, ainahan se kuolee.

    just se on se vapautettava vanki ja virallisen strategy guiden mukaan se olisi hyvä juttu jos se jäisi henkiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokki333 kirjoitti:

Miten tuon tehtävän pääsee läpi sillä tavalla, että se jeelius jää henkiin? Kun sen vapauttaa se lähtee juoksemaan villisti pois, mutta se tyyppi aina kuolee jonnekkin päin luolaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu