-vieläkö kävisin äidiksi?

Jos tapaisin tässä muutaman vuoden mukavaa miestä ja mentäisi yhteen, voisinko tehdä uuden lapsikatraan? Olen n35 vee ja miesystäväni 43, miten on, vieläkö miehet haluavat siinä iässä lapsia uusioperheeksi?? Itse alan lämmetä ajatukselle, vaikka vannoin että olen jo tehnyt katraani (2 tyttöä)
2388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ehditte vielä ihan kivasti kaksikin lasta tekemään.
Tuossa iässä ei tule enää hötkyiltyäkään.

Äänestä

totta kait voit tehdä,mutta muista hermot eivät enää kestä kaikenlaista kiljumista,kerjäämistä ym.......itse sai viimisen lapseni 39_vuotiaana oli ihan eri asia kun sain ensimmäiseni 20_vuotiaana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tässä mietin vaan... kirjoitti:

Jos tapaisin tässä muutaman vuoden mukavaa miestä ja mentäisi yhteen, voisinko tehdä uuden lapsikatraan? Olen n35 vee ja miesystäväni 43, miten on, vieläkö miehet haluavat siinä iässä lapsia uusioperheeksi?? Itse alan lämmetä ajatukselle, vaikka vannoin että olen jo tehnyt katraani (2 tyttöä)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu