Raidetangon päät

eli 1,4 rellussa liian väljät ja pitäis teettää
tollanen homma. Onks paha kustannuksiltaan?
41802
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tee itse, puolentunnin homma

Äänestä
  • Mulla. Menin säädättää auraukset niin ilmeni että raidetagonpäät ovat väljät. Osathan ei maksa kovinkaan paljon mutta ilmeisesti ammattilaiseltakin menee työhön väh. 2 tuntia.

    Jos jollain löytyy vinkkejä niin laittakoon tähän perään.

    Äänestä

  • Hommeli kirjoitti:

    Mulla. Menin säädättää auraukset niin ilmeni että raidetagonpäät ovat väljät. Osathan ei maksa kovinkaan paljon mutta ilmeisesti ammattilaiseltakin menee työhön väh. 2 tuntia.

    Jos jollain löytyy vinkkejä niin laittakoon tähän perään.

    Jos menee yli puoli tuntia pelkkään vaihtoon niin kannattaa harkita korjaamon vaihtoa.

    Äänestä

  • Muha kirjoitti:

    Jos menee yli puoli tuntia pelkkään vaihtoon niin kannattaa harkita korjaamon vaihtoa.

    Miten te saitte auki sen ..... meiltä ei vaan tahdo
    onnistua, on niin tiukasti ja hankalassa paikassa...???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


remonttiin kirjoitti:

eli 1,4 rellussa liian väljät ja pitäis teettää
tollanen homma. Onks paha kustannuksiltaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu