perjantai illan

Jes, perjantai-illan huumaa taas parhaimmillaan; minä, tietokone, ja koppa keskikaljaa!
2475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No netistä kaivat vähän pornoa ja käsi käymään. Sen jälkeen pelailet jotain hyvää tietsikkapeliä tai pistät ehkä leffan pyörimään..jne

Äänestä
  • Laitat hyvää musiikkia soimaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huumaa kirjoitti:

Jes, perjantai-illan huumaa taas parhaimmillaan; minä, tietokone, ja koppa keskikaljaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu