kenen mielestä elijah wood on ihana??? elijah rulez!!!! =)=)=)
elijah on ihana!!!
elijah wood
13397
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mustakin Elijah on ihana! Mä oon ollu Elijahin fani jo 2-wuotta, ja aina yhtä innokas! xD Se on niin ihana!!
mä oon ihan lätkässä siihen pikku-mieheen
SE ON IHAN JUMALAISEN IHANA!!!oon samaa mieltsä sun kanssa!!
*pyörtyy*
Mä olen samaa mieltä!!!!Elijah on todella ihana ja komee!!!!!Sellanen pikku namupala!!!!
Huomasitteko että tämä TSH KIRJAN keskustelupalsta, menkää elokuvat osioon jos Elwoodista haluatte jauhaa!!!! PENIKAT!
jea....elijah on maailman ihanin kundi...miten se voi olla niin söpö???????
nii just!!! tää on kirjaa varten! oon lukenu koko homman ja se oli musta tosi hyvä!! en kyll tajuu kuinka joku voi keksiä noin ihania/jännittäviä ja niin edes päin juttuja MUT.. mustakin elijah oli ihana siinä elokuvas mut se ei liity mitenkään tähän kirjaan!! ja enemmän mä ihastuin frodoon kun elijahiin.. oikeestaan elijah on vaan näyttelijä joka poseera sielä täälä ja on niin helvetin kovaa..
no joo.. musta kirja oli aivan ihana mut ei elokuva vedä sille vertoja. tää on mun mielipide ja siitä on turha kiistellä koska mä en sitä muuta vaikka sata kersaa hyppis päällä ja kuolais elijahin perään! oli se ihan hyvin näytelty.. ja en kyll itte ois pystyny parempaan!!!! FRODO RULEZ ja elijah voi tehä mun puolesta mitä vaan, vaikka kulkee käsi persees!!
voi jeesus se on vaan ihminen joka on hollywoodis leikkiis jätkää ja se ei varmasti alkais kenenkään teijän kans!! (ite en edes alkais et ei tarvi ruveta mäkättään et sukko se sit ottais!!)
joo tehkää vaan ilmoitus et sopimaton viesti!!! kyll ny pelottaa!!!! siinä osootatte lapsellisuutenne kun ei hyväksytä muiden mielipiteitä vaan kaikkien pitääs olla voi ihana elijah, hönkäise minuun ,aaaah!!!!!
vittu...
Okei ehkä tuossa mentiin sivuraiteille mutta taidat itse nyt hieman ylireagoida. Hengitä välillä :)
Minun mielipide on että vaikka Eliah onkin ihana (heh) niin ei se ihan vastannut minun ajatustani Frodosta. Hyvin näytteli ja yhtään en valita, mutta jotenkin repunpään halutuin poikamies ei oikein saanut oikeutta (tahi vääryyttä).
Tietenkin Elijah on IHANAAA!!!!!!
Se on niin lutunen.....
Se on pienestä asti ollut söpö ja vieläkin vaan ykkönen ja edelleenkään ei mitään valittamista! Minkäköhän näkönen se oli vauvana?? tietääkö kukaan onko siitä vauva kuvaa netissä?
Elijah on tosi ihana!!!!! Pakko myöntää =) pikku söpöläinen (vaikka kaikki ei oo sitä mieltä) elijah rulaa!!!!!
Mä oon ollu nyt 6-vuotta Elijah-fani, eikä ihastus laannu sitten millään... Oon kattonu hirveesti sellasia leffoja joissa Elijah on ollu pääosassa... Muita samanlaisia E-faneja?!