Mihin tänään

Pakko päästä kokeilemaan uusia tanssitossuja!

Mutta ongelma on että mihin tänään kantsis lähteä??

Vaihtoehtoina on Kisaranta, Rönnin lava tai Valasranta..

Mitä näistä kannatatte? Lähdenkö kokeilemaan pirkanmaan tansseja vai viekö mikko mäkeläinen pitemmän korren..?
3720
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siellä on Jussi & The Boys ja Mikko Mäkeläinen.
Kisaranta voisi olla jees myös, kun siellä on Eija Kantola. Unohda tänään Rönni.

Äänestä
  • Tule Tähtirantaan, tule paratiisihin.

    Äänestä

Lomakouheroon...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tanssimaan kirjoitti:

Pakko päästä kokeilemaan uusia tanssitossuja!

Mutta ongelma on että mihin tänään kantsis lähteä??

Vaihtoehtoina on Kisaranta, Rönnin lava tai Valasranta..

Mitä näistä kannatatte? Lähdenkö kokeilemaan pirkanmaan tansseja vai viekö mikko mäkeläinen pitemmän korren..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu