mites marrasmammat

siinä se kysymys tulikin...mites marrasmammat on jakselleet?
2280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ihan perseestä!!! väsyttää ja kolottaa joka paikkaa,turvottaa jne ja paino noussut nyt 25kg!!!kyllä nin ottaa pannuun kun oon muuttunu norsuksi..voi jumalauta että suututtaa..huh kylläpä helpotti purkaa väähän mieltä..mutta lasta haluan tosi paljon eli onkai tää kärsimys sen arvosta..nainenko muka parhaimmillaan raskaana ja paskan letut sanon minä..muita vaivasia?? OOn täys levossa ja mitään en saa tehdä kun kohdun suu auki ja sattuu joka paikkaan jne jne....auuuuuuu ;( ;(

Äänestä
  • Kuten otsikostakin ilmenee niin menee toistaiseksi ihan hyvin. Töissä ollessa hieman supistelee ja jos kävelee vähän reippaammin niin alkaa pistää kyljestä. Lievää selän väsymistä on myös ilmennyt, varsinkin töissä. Paino on noussut parisen kiloo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaksavat? kirjoitti:

siinä se kysymys tulikin...mites marrasmammat on jakselleet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu