Mistä uudet ovet vaatekaappeihin?

Mistä firmasta Kokkolassa kannattaa kysellä uusia ovia vaatekaappeihin? Suosituksia kiitos
5795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Esim. Mini-Manin ja tehtaankadun välissä olevasta liikkeestä....sieltä ainakin saa kun ottaa mitat, niin tekevät.

Äänestä
  • sillä ne kaikki ovet tehdään muualla...Kensa esim.

    Äänestä

Keittiö mestarit. Samassa talossa kun autokuvio autoliike.

Äänestä

Huusollikeittiötä... homma hoituu eikä tarvitse maksaa itseaan aivan köyhäksi

Äänestä

jyväskylän tien varressa vaateliike rukka sieltä löytyy ovia ja saranoita

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokkolassa kirjoitti:

Mistä firmasta Kokkolassa kannattaa kysellä uusia ovia vaatekaappeihin? Suosituksia kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu