Mikä lehti

Mitä vauvalehteä luette mieluiten, vai luetteko jotain odotuslehteä? Mikä on sisällöltään paras?
4499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vauva lehestä. Yleensä en tilaa puhelinmyyjiltä mitää mut tossa vuos sitte kun soitti vauva-lehestä ni oli niin hyvä tarjous ja sain kaupanpäällisiks kantoliinan ni olihan se pakko tilata ja oon tykänny.

Äänestä

vauvalehden, siinä on odottajan omat sivutkin. minusta ollut hyvä lehti!

tarjouksena kaupanpäälle tulee vielä kantoliinakin!

Äänestä

vauva ja odotus on kummatkin mun mieleen

Äänestä

Mulle tulee vauva-lehti ja odotus-lehti molemmista olen tykännyt...sitten vielä olen myös ostanut 9 kuukautta lehteä jos siinä on ollut joku mielenkiintoinen juttu..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tilaukseen kirjoitti:

Mitä vauvalehteä luette mieluiten, vai luetteko jotain odotuslehteä? Mikä on sisällöltään paras?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu