Kiitos ylläpito! Tällaista otetta olemme tälle palstalle kaivanneet. Toivon sydämestäni, että jatkatte palstan seurantaa ja siivousta, vaikkakin se voi olla välillä turhauttavaakin. Vaan siitähän teille maksetaan :).
Palstalaiset, jatketaan samaan malliin. Ei sorruta vastaamaan näille häiriköille, ei vaikka he mitä yrittäisivät ja kokisimme jonkun kärsivän vääryyttä kirjoituksissa. Jätetään lukematta kaikki kirjoitukset, minkä vain voi arvata heidän kirjoittamakseen. Yritetään kuitenkin käydä asiallista keskustelua tuon moskan seassa. Toivottavasti ylläpito jatkaa hyvää työtään jatkossakin.
Palstalaiset, jatketaan samaan malliin. Ei sorruta vastaamaan näille häiriköille, ei vaikka he mitä yrittäisivät ja kokisimme jonkun kärsivän vääryyttä kirjoituksissa. Jätetään lukematta kaikki kirjoitukset, minkä vain voi arvata heidän kirjoittamakseen. Yritetään kuitenkin käydä asiallista keskustelua tuon moskan seassa. Toivottavasti ylläpito jatkaa hyvää työtään jatkossakin.
Vastaukset 52
Vanhimmat
Tuliko tarve vahvistautua?On se hirveää olla kiusausten helteessä, muutenki kuuma päivä.
toivon, ettei vastattaisi noille kähisijöille. Annetaan noiden keskenään mellastaa ja tuoda lapsellisuutensa esille. Rangaistuksiakin voi tietenkin olla tulossa tuota menoa.
Oottako jo unohtanu omat kirjotelmanne? Taisi kollilaumalle tulla neuvo, että pitää jo vaieta, ette te muuten olis älynny lopettaa. Nyt täälä on viisaammilla paljon mukavampi kirjotella, mitä nyt muutama teiän heikoin lenkki lipsuu.
torvelolle en ole vastannutkaan,mutta parempi myöhään kuin ei milloinkaan tai sitten ei silloinkaan.
Sinun ei tartte vaieta oot hyvä mutta ne muut- tumpelot
se joka tulee ensi yönä sinne.
Olenko vaiennut?
mustapäivä kun meni teidänlaisia uskomaan.
Ne ryhty leikkiin ,mutta eivät sitä kestäneetkään.
kynsin hampain sanan vapaudestani ja sitä ei voi minulta tuollainen sakki riistää mistään hinnasta,
vaikka kuinka huutaisivat kaupungin johtoporrasta mukaan.
isommatki tipparot kuohitaan kun sinun naperos.
keneltäkään vie, vain asiallisuutta sekä pois roskajutut ja asiattomat herjaukset,kiitos.
ketä olen herjannut?Jos sinä sanot että KARVA-ja PUKKIAHTI ovat herjausta,niin sinä erehdyt pahemman kerran.Ja mitä tähän koulutouhuun tulee niin kaikki on totta mitä sanon.
täynnä , et juurikaan tiedä mitään.
sinä epilepsialiiton toiminnasta miten paljon?
Ja miten paljon sinä itseasiassa tiedät epilepsiasta?Kummastaaan sinä et tiedä yhtään mitään
eli sinun tietosi on puhdas NOLLA.
Tsemppiä kuitenkin kaikille ponnisteluissanne, sitä tarvitsette. Pysykää lujana :)).
teenkin.
ne roskajutut poistaa, toivottavasti ne jussinkin asiattomat alotukset poistuu aina.
tahtoo alotukset mennä Säälittäviksi.
oleva jussi aloitus aivan höperö ei päätä eikä häntää.
omat aloitukseni jos on tarvista.Eli teidän ei tarvitse puuttua niihin ollenkaan.Ja sitten lopettakaa tuo turhan päiväien nälviminen tai minä
teen saman minkä tein keväälläkin.Sitten nuo epileptikoihin kohdistuvat eriarvoisuudet ne ovat täyttä totta Haapavedellä ja varsinkin VL-liikkeessä.
päässä liikku kun tuommosen höperön alotuksen teki voi voi.Ottas pois.
pois ennenkuin se poistetaan.
anna kuolleitten maata rauhassa. Etköhän ole omalla käytökselläsi ollut lietsomassa eriarvoisuutta. Tuskimpa VL liikkeellä sinua ja sinun sairauttasi vastaan mitään on.
oleva aloitus on silkkaa poliittista satiiria ja sillä ei ole mitään tekemistä haapavetisen elämän kanssa,mutta ompahan vastine tuolle KEPUN kannatuksen nousulle.
huomaa että se on vasemmistoa ihannoiva aloitus?
tätä nykyä vasemmistoa ja kokoomusta.
saa maata rauhassa,mutta VL:set eivät.Väinö ei saa olla minulta rauhassa,koska hän pilkkasi kuollutta.
molemmat riistää kansaa.
paras, eihän se muuten olis suomen suosituin puolue.
se on paras?Onko se paras kieroilussa,panettelussa ja oman edun tavoittelussa? Ja mitä kaikkea tuohon vielä mahdollista löytää.
Haapavedellä riistää eniten.
Tästäkin ketjusta tuli inkutusketju. Olisi paras kun ei sorruttais tähän kepuinkutukseen Jussin kans. Saattaisi vaikka innostua palaamaan sinne maailman menoa palstalle, kun ei noteerattais
että menen Maailman Menoa-palstalle.No sehän on sinun heikkoutesi kun sait tälläisen tästä ketjusta aikaiseksi.Ei Kepu minulle sinänsä ole mikään uhka,
vaan mahdollinen yhteistyö kumppani.
jussista yhteistyökumppani mieliala kääntyilee nopeemmin kuin tuuliviiri.Tähän jos mihin passaa lause JUSSI PETTÄÄ AINA.
ei petä tällä kertaa.
Siellä voi olla kauniita naisia, jotka saavat sinun hormoonisi hyrräämään. Ja saat taas turpiisi julkisesti kuten sait Crisseltäkin.
sinäkin.
Miehiin olen tykästynyt edelleen.Eikä ole tarvinnut rakastaa vain netissä.
ole rakastellu netissä.
Livenä kivempaa. Mutta oletko sinä rakastellut koskaan livenä???
tosiaankin livenä.Mutta tuohon varsinaiseen kysymykseen jätän tällä kertaa vastaamatta.
Vastauksesi on kielteinen.
päättelet?
koska en ole ainakaan paikalla ollut. :)
tarkoittanutkaan.Mutta muiden naisten kanssa on tullut oltua sillai.
olla sillälailla.
mikään seksipalsta ole.
Kyllä on mukava lueskella näitä kirjoituksia ku asiattomat viestit on poistettu!! Kiitos Ylläpito!!!! :) Järkeviä keskusteluja kehiin!!!
Sun järkevintä antias näyttää olevan välimerkit.
vaan ylläpidolle minunkin puolesta,sillä nyt tuli puhdasta ja sanoa että suhteelisen halvalla.
Hyvät päivän jatkot silti sinulle vaikka välimerkit näyttää sinua haittaavan!! :)