kortti 1047€

Joku antoi minulle rock the globessa torilla flyerin. Siinä luki, et b-kurssi 1047€.

Onko hinta halpa vai kallis?

Ja mitä mieltä ootte kyseisestä koulusta?

Kyseessä Driving Team Kuopio
41168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kajaanissa maksoi autokoulu 4 000 mk.. (vuonna 1998) eli voit päätellä onko tuo kallista vai ei. Minun mielestä on, koska Kuopiossa enemmän kilpailua (tai pitäisi ainakin olla).

Äänestä
  • Ja kun lasket siihen inflaation ja polttoaineiden hinnan nousun niin eipä se paljoa lopulta jää tuosta hinnasta. Kyseinen hinta ei ole paha Driving Teamin tasoisesta autokoulusta, varmasti Kuopion letkein ja mukavin autokoulu. Joustoa löytyy ja homma pelaa.

    Äänestä

Älä mee, paljon porua vähän villoja

Äänestä

kirjoittelevat itse kehuja itestään tänne ja muille palstoille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiiu=) kirjoitti:

Joku antoi minulle rock the globessa torilla flyerin. Siinä luki, et b-kurssi 1047€.

Onko hinta halpa vai kallis?

Ja mitä mieltä ootte kyseisestä koulusta?

Kyseessä Driving Team Kuopio

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu