Mikä on ongelma?

kun yritän pc studiolla siirtää musiikkia kännykkään niin aina tulee teksti "access denied. please select a different folder to download" mitä nyt pitäisi tehdä? ja sitten vielä että miten saan siirrettyä ottamani kuvat tietokoneelle?

Kiitos jo etukäteen!
2249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nyt se sitten sanoi että usb ei ole käyettävissä kytktäänkö bloetooth pois päältä ?! auttakaa

Äänestä

No entä jos kokeilisit siirtää tiedostoja toiseen kansioon niinkun siinä luki..?

Puhelimesta saat siirrettyä ne kuvat silleen että valitset ensin kansion missä on niitä kuvia, sitten valitset kuvan, ja sen jälkeen painat sieltä yläreunan palkista "to computer" vai mikä se nyt oli.. en muista ulkoa, mutta kuitenkin se mikä tarkoittaisi suomeksi että tietokoneeseen..
Ei sen pitäisi olla sen vaikeampaa.. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sgh-z140 kirjoitti:

kun yritän pc studiolla siirtää musiikkia kännykkään niin aina tulee teksti "access denied. please select a different folder to download" mitä nyt pitäisi tehdä? ja sitten vielä että miten saan siirrettyä ottamani kuvat tietokoneelle?

Kiitos jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu