Ihanaa tein tänään positiivisen raskaustestin.Tosin viiva oli todella hailu.Testinä oli ACON.
Nyt en tiedä miten päin olisin :)
Nyt en tiedä miten päin olisin :)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Oikein suuren suuret onnittelut!!! Jos et tiedä miten oisit niin istu ja ihmettele. Muista myhäillä :)
Sitä olen tässä tehnytkin.Miehelle soitin töihin niin se rupes kiljumaan onnesta...mahtoi sen pomot katsoa hiukan pitkään :)
Ehkä siltä vaan otti joku isorintainen blondi suihin pöydän alla?
hyvä huomio, ottaen huomioon sen, mistä tämä pariskunta kärsii...
Oikein paljon onnea plussasta ja paljon tarrasukkia vaavalle että pysyisi matkassa loppuun asti! :)
Anna tunteiden myllertää, äläkä pelästy vaikka tulisi vähän paniikinomaisiakin ajatuksia, ne kuuluu asiaan. Kaikki tunteet ja ajatukset on nyt sallittuja! :) Istu alas, ota aikaa itsellesi ja vauvalle ja nauti olosta ja tulevista ihanista kuukausista.
kiitos...Voimia tässä onkin kun esikoinen on kohta 2v.Tätä pienokaista onkin yrittämällä yritetty.Jaksamista kaikille jotka odottelee plussaa raskaustestistä!!!
Onnea!!!!
Missä vaiheessa teit tuon testin?Mulla polttelee kaapissa muutama samainen testi. Menkkojen pitäis alkaa ke, ajattelin ehkä su tai ma tehdä testin?
Nyt kp 23/28
Vielä kerran hurjasti onnea!!!
Uskon että olosi on mahtava :) Sylin täydeltä onnea sinulle ja perheellesi.
Mulla on kierto aina tarkalleen 29 päivää.Testin tein 25/29 haalealla näytti plussaa.Tänään tein uuden niin aivan kirkkaasti positiivinen :)
Onnellinen olen...
Toivottavasti muillakin joilla on testaus puuhat menossa näyttäisi plussaa :)
kerkiää? On virhearvio kuvitella, että pettäminen loppuu kun pamahtaa paksuksi.
varmaankin vittusi onkin ainoa näkyvä osa sinua?
Toivottavasti saat keskenmenon, lunttu jos et ymmärrä painua aborttiin. Tajuatko mikä idiootti olet kun olet hankkiutunut kertomissasi olosuhteissa raskaaksi? Toivotaan tosiaan, että sinulla on vielä sukupuolitautikin! Ottaa todella aivoon, että kaltaisiasi jakorasioita joutuu kustantamaan tässä maassa!
on se ihanaa lukea tuollaista.No kaikille jotka keskenmenoa toivoivat.saivat sen
Korkeammalle kiitos jos todella totta!
Lapsen kannalta parasta mitä voi tapahtua noissa olosuhteissa.
Muista nyt hoitaa 2-vuotiaan lapsesi kannalta asiasi kuntoon ja ryhdy vastuulliseksi äidiksi. Avioero on kohdallasi ainoa oikea vaihtoehto ja ennemmin tai myöhemmin havaitset sen. Jos arvostat itse itseäsi, et myöskään jaa takapuoltasi kenelle vain. Äläkä ala juosta baareissa etsimässä uusia isäehdokkaita, jos aiot vastuullinen ihminen olla. Kyllä elämä kantaa yksinhuoltajaakin siinä missä muita.