kenelläkään tietoa kyseisestä hotellista.pitäisi olla vaatimaton kolmen tähden hotelli paddingtonissa,mutta eräiden arvostelujen mukaan oli arvosteltu todella huonoksi,joten kyselisin siellä olleilta mitä mieltä olivat?
ascot hyde park hotel?
2
415
Vastaukset
- -SSS-
Asuin itse sielä yön tai kaksi joku vuosi sitten. Lähtiessä huomasin että laskussa oli puhelimen käytöstä laskutettu toistakymmentä puntaa. Yllättävän vähän täytyi riidellä että se siitä lähti pois. Luultavasti yövahti soitellut ja jotenkin laittanut huoneen piikkiin. Ehkä tajusivat kun sanoin että mulla on toimiva kännykkä jonka laskun maksaa työnantaja, miksi helvetissä soittaisin hotellin puhelimesta.. Eli tarkkana kannattaa olla maksaessa laskua.
- ovat kaikki
Muutaman kerran Lontoossa käytyäni ja useassa hotellissa asuttuani, voisin kokemuksesta sanoa, että hieman nuhjuisia ne ovat kaikki. Loistohotellit ovat sitten eri asia, niistä en nyt puhu, vaan noista kolmen tähden murjuista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774672- 1801987
- 1321702
- 1481275
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161181- 351066
- 78963
- 52936
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78892- 4868