Näen sen melko usein. Se on jotain 22-25 v. ja sporttinen nainen. Fittinen elämäntapa näkyy kropasta, kaikki kohdallaan, tiukka pakkaus. Se ei juuri mulle juttele, mutta hymyilee vienosti ja vilkuilee uteliaana. Mitähän on neidillä mielessä, eihän nuorempi nainen voi vanhemmasta miehestä kiinnostua?
Se nainen.
Mies~40
10985
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
totta. Olet siinä aivan oikeassa. Turhaan siis mietit koko asiaa.
vaan hakee huomiota ja flirttailee vanhempien kanssa. Niiltä kun saa niin helposti katseita. ;)
En sanois noinkaan!Vähän taas näitä tilannekohtasii asioit.Mutta niin katseita kyllä saa.
Mä oon kans sporttinen ja treenaan. Naapuris asuu just yks ällöttävä äijä joka kyylää mua ku kuljen pihalla tiukois kuteissa. Hyi helvetti, ei ikinä yli 3-kymppistä ukkoa!
Tulee luonnostaan Hymy oli kyseessä vieras tai tuttu se on vain ystävällisyyttä,ympäristönkin huomioon ottava nainen.Se voi piristää monen päivää tietämättään.Mene rohkeasti kysymään, niin pääset vaivasta.
Ei kaikilla ole pikkujussi mielessä, jos sitä ajattelit.Hyvää päivän jatkoa.
puolestaan olen aina ihastunut vain juuri 35-45v miehiin.
palturia. 40 on aina ollu ehoton maksimi. Sekin on käytännössä vissiin 39,9. Eihä ny nelosella alkavia kukaa huali. Sehä o muutenki se huano numero.
sä oot vissiin sitte korvantaustat märkinä ikäinen.
hulluja puhu. Oon 45,17 (laskimella tarkistettu juttu), eli en sitte tohonkaa väliin mahtunu.
päin Suomea? Hyvinkin mahdollista,että voisi olla kiinnostunut sinusta,itse tykkään kans vähän vanhemmista miehistä!