mese kavereita

löytyiskö mese kavereita (jotka osaa puhuakin jotain) 22-26v miehistä ja naisista. ite oon varattu, joten en hae muuta seuraa, kun kavereita.
jos mese kaveri kiinnostaa lisää mut meseen [email protected]
2545
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tämän tyylisiä viestejä ei Skypen palstalla ole näkynyt yhtään kappaletta. Syynä on se, että Skypellä voit ITSE etsiä ja hakea haluamiasi kavereita. Ei tarvitse ruinata palstojen kautta.

Siinä on jo riittävä syy vaihtaa Mese Skypeen!

Äänestä
  • mikä on skype?miten sen saa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Päksä kirjoitti:

löytyiskö mese kavereita (jotka osaa puhuakin jotain) 22-26v miehistä ja naisista. ite oon varattu, joten en hae muuta seuraa, kun kavereita.
jos mese kaveri kiinnostaa lisää mut meseen [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu