nokkos-kalkki-hainrusto-vihersimpukka

Olen syönyt muutaman päivän noita kapseleita.Nyt on tullut kamalia lihaskramppeja ja suonenvetoja sivuoireena.Selän lihaksetkin tuntuu maatessa olevan mutkalla,pitää tovin venytellä ja kiemurrella että kramppi hellittää.Onko muilla samanlaisia kokemuksia??
Söin talvella noita kapseleita yhen 60 kpl:een laatikon ja yhtä aikaa oli menossa nesteenpoistolääkitys verenpaineen alemtamiseen.Silloin oli noita kramppeja kans mut laitoin ne sen nesteenpoistolääkkeen syyksi.Nyt näyttää siltä että nuo krampit taitaakin johtua noista yllämainituista kapseleista.Saattaapi olla että pitää lopettaa niiden syönti,seuraan tilannetta jonkin aikaa.
3921
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mie alotin nuo samaiset kapselit vähän aikaa
sitten. Jalkapohjista on alkanut vetää "suonta"
ja muutenkin on ollut jäykkä olo.
En osannut yhdistää oloani ja kapseleita,
ennen kuin luin kirjoituksesi.
Totta tosiaan kaikki alkoi sen jälkeen kun
aloitin tuon tuotteen käytön.
Nyt pidän tauon ja katson alkavatko
vaivat samalla kun kapseleiden nauttiminen.

Äänestä

Häpeä! Etkö tiedä miten hainrusto jauhe tms. "valmistetaan"? Pyytäjät ottavat kiinni hain, leikkaavat sen evän irti ja heittävät hain takaisin mereen. Vaan kas, hai ei pysty liikkumaan ilman evää ja näin ollen ei saa happea, koska hai saa happea liikkumalla! Hai kokee hitaan ja surullisen kuoleman, HUKKUMALLA!

Äänestä
  • ite pyydystämässä niitä haita kun tunnut tietävän asiasta noinkin paljon........

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kramppaaja kirjoitti:

Olen syönyt muutaman päivän noita kapseleita.Nyt on tullut kamalia lihaskramppeja ja suonenvetoja sivuoireena.Selän lihaksetkin tuntuu maatessa olevan mutkalla,pitää tovin venytellä ja kiemurrella että kramppi hellittää.Onko muilla samanlaisia kokemuksia??
Söin talvella noita kapseleita yhen 60 kpl:een laatikon ja yhtä aikaa oli menossa nesteenpoistolääkitys verenpaineen alemtamiseen.Silloin oli noita kramppeja kans mut laitoin ne sen nesteenpoistolääkkeen syyksi.Nyt näyttää siltä että nuo krampit taitaakin johtua noista yllämainituista kapseleista.Saattaapi olla että pitää lopettaa niiden syönti,seuraan tilannetta jonkin aikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu