miten mä saan kännykkääni (nokia N80)luotua sen postilaatikon? Miten pystyn lähettää sähköpostia ja vastaanottamaan postia? Siis kaikki pop jutut ja muut...???
Vääntäkää rautalangasta..
tyhmätyhmempi...
3491
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jos laitat siihen koulun tai työpaikan sähköpostin niin asetukset pitäis löytyä koulun/työpaikan nettisivuilta. Operaattorilla on varmaan omat sähköpostipalvelimensa ja löytynevät heidän sivuiltaan. Postilaatikon täytyy siis olla valmiiksi jo olemassa, ei siihen voi keksiä niitä asetuksia.. eli ei kun kaivamaan valmiin laatikon tietoja, tämän enempää en voi noilla tiedoilla auttaa.. :(
omalle operaattorille ja pyydä et laittaa ne sulle... Mulla n70 ja kävin elisalla laitattamassa posti asetukset. työn tekijä teki 1 h työtä et sai ne. Esim. luukku ja hotmail ei käyny postilaatikoksi. Jouduin avaamaan elisan oman postin.
Eikö Luukun ja Hotmailin posteja saa auki N70:llä tai N80:llä??
Miksei muka?