Mitäs sanotte Captain Jack Sparrowsta? Mun mielestä se on niiiiiin IHANA!!!!!
Captain Jack Sparrow!!!
13
2204
Vastaukset
- MarkiisiDeFuckingÅmÅl
...miespuolisena heterona en käyttäisi sanaa "ihana", mutta onhan se loistava ja hauska roolisuoritus Johnny Deppiltä. Tämä ainakin tykkää. :D
- kyynelmurhaaja
Jack Sparrow on juuri niin renttumaisen ihana, ettei sitä voi vastustaa. :D
Komein ja suloisin, ihanan ovela, viekas, komea, ruskettunut ja vaikka mitä! ;D Aivan ihana. - MarkiisiDeFuckingÅmÅl
Miksi naiset aina rakastuvat renttuihin? Ja kuinka sen kunnon miehen käy, joka vilahti äsken tuonne takavasemmalle?
t.renttu-Markiisi- Miss Sparrow
että se renttumainen on jännittävämpi ja ikinä ei tiedä mitä sen mielessä liikkuu jos yleensä liikkuu mitään.Se kunnollinen ja tavismies on tylsä ja tylsän näköinen.
t.renttuihin aina rakastunut.
- JohnnyDepp-fani
Siis Jack Sparrow on aivan IHANA!! Tai siis kun sitä ei koskaan tiedä mitä hän aikoo tehdä.. Sitä jää aina miettimään että: joo, niin se varmaan tekee, ja sitten ei teekään vaan TUHAT kertaa paremmin..
Sitä tyyppiä vois katella päivät pitkät, on se vaan niin ihana.. Aivan Omaa Laatuaan.. - captain jack sparrow
Mä oon kans aivan rakastunu kapteeni jack sparrowiin,mut kukapa ei olis.
mä muutenkin rakastan merirosvoja ja pidän heidän elämästään.- (someone)
Mun mielestä se on entistä komiampi 2:ssa!Ainakin sen kohalla se on totta,että miehet vaan komistuu vanhetessaan;)Orlando on ok.
- [flower]
Se on niin ihana!! Se oli paljon parempi ku joku Orlando.. Captain Jack Sparrow (Johnny Depp) on niin HOT ja IHANA!!!
- Rakkaastunuuut
Jack Sparrown [johnny depp] on niin iihanaa.. Rakastan häntä 100%: tisesti
- Rakastanut Johnnyyn
Sparrow on omalla tavallaan ihana ja valoittava,ja jos uskaltaa sanoa....HERRASMIES isolla H:lla!!!Hän hurmaa niin ihanasti,ja toisinaan Tortugan naiset ovat erimieltä,kaikki leffat missä Johnny on on nähty ja ne oli hyväi,miehenn söpöys hurmaa!
- Jack Sparrow <3
Musta Jack on IHANA !!!
- <3Depp<3
Mun mielestä Johnnyn parhaimpia rooleja ovat
- I ♥ Jack,: Johnny ♥
Pakko sanoo kyl et se in ihan PARAS !!
Ja Johnny Depp Depp on enemmä ihananpi ku jack mut molemmat on ihanii ♥♥♥♥♥♥ !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.677916Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m815997Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,765482Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot655387Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1094667Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1182412Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41291Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol61277Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa421109Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko471072