Eli joko löytyy ko. Silverin tämän vuoden uutuusmallista käyttökokemuksia? Luetelkaa hyvät ja huonot puolet. Likukatteiden toimivuus ehkä eniten arveluttaa. Myös kokemukset uudesta Yamahan 100 hv 4-t kiinnostaa.
Silver Dorado
6
4872
Vastaukset
- oloinen
ainakin sivustakatsottuna oli doradon pleksi rakennelma.
- pahoittelen..
Jo pitkälti yli 2000 on allekirjoittanut vettomuksen osoitteessa www.adressit.com sivulla kaksi(2) otsikoituun "Rikollisten ulkomaalaisten karkoittaminen".
Kaikkien ryöstettyjen, raiskattujen ja pahoinpideltyjen puolesta. Edes suvaitsevaisuuden hekumoissa emme enää voi sulkea silmiänne katuväkivallalta.
Allekirjoita sinäkin, kiitos. - on...
Veneestä on tosi hyvä näkyvyys, tosin taaksepäin, eteenpäin ei sitten tahdo nähdä mitään. Voi olla aika mielenkiintoinen kokemus vesisateella, kun vesi pisaroituu muoviseen etuluukkuun johon ei saa pyyhintä.
- Kala
Silverin suunnittelijat laittaneet veneen liian vähällä testaamisella markkinoille. Epäilen myös itse tuota sateella ajamista, eihän sieltä voi nähdä mitään. Ja kun jo ehin toivomaan että siinä ois käyttööni hyvä vene... Muita huomioita?
- Anonyymi
Ja sama homma on jatkunut aina näihin päiviin asti.keskeneräiset veneet laitetaan markkinoille vailla kunnon testausta.
- Anonyymi
Hieno erikoisuus oli aikoinaan.nykyään yritetään väkisin vääntää noita peltipurkkeja .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee632132Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."51785Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2361278En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71950Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.87935Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki21855Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?112762Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin38708- 19696
Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun
mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?93689