Näkiä

oletkos vielä täällä..kesällä katsoit minulle niin hyvin, haluaisin sinulta kysyä vielä tuosta ihmissuhdeasiasta..Näetkö tämän suhteenalun tuohon tummempaan mieheen kehittyvän..minkä ihmeen takia on taas vetäytynyt kuoreensa, ottaako pian yhteyttä..
2108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaikka nyt on vetäytynnyt kuoreen.On ottamassa yhteyttä sinuun viellä,syksyn lehdet tippuvat niin liitostanne tulee pysyvä.

Äänestä
  • Ihana uutinen, jään odottelemaan siis, kamala ikävä on jo.. iloa elämääsi..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


annel. kirjoitti:

oletkos vielä täällä..kesällä katsoit minulle niin hyvin, haluaisin sinulta kysyä vielä tuosta ihmissuhdeasiasta..Näetkö tämän suhteenalun tuohon tummempaan mieheen kehittyvän..minkä ihmeen takia on taas vetäytynyt kuoreensa, ottaako pian yhteyttä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu