Mitä pieniä rantakaupunkeja tai -kyliä suosittelette Genovan ympäristössä sanotaan 100-150 km säteellä.
Lokakuun alussa
viikoksi Italiaan
4595
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Rapallo ja Santa margerita!!
portofino ja sit cinqueterren pienet kalastakylät... kauempana imperia, sanremo, ventimiglia... milloin teidän matka? itse lähden 15. lokakuuta
eli lennot 1.10 Milanoon ja sieltä mutkitellen autolla rannikolle ja takas. Saas nähdä mihin lopulta joudutaan. Tarkoitus olla muutama yö jossakin rantakaupungissa ettei mene kokonaan ajeluksi. Toivottavasti ei sateet kovin haittaa.
... koskaan ei voi italiassa olla varma mihin päätyy. ekaksi yöksi jäätiin rho:n, milanon liepeille. malpensan aviksella on hyvä palvelu, terveisiä pojille jos vuokraatte sieltä auton:)