hp? fujitsu? acer? toshiba?

kertokaa ny joku mulle yks n.800 euron ok-läppäri..oon ostamassa sellasta heti ku löydän sopivan..tai jonkun sivun missä niitä on..
51388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Joskaan en anttilasta. DV2007EA mallia saa 919€ hintaan kun anttilassa hinta hieman korkeampi. Myös Toshiba on merkki jonka ostosta ei varmasti kadu, itsehän en vielä tiedä tulenko katumaan HP:n ostamista :D. En muista enää mitä vaihtoehtoja aloittaja esitti merkeistä, eikä tähän näy kun en vastannut suoraan hänelle. No kuitenkin totean loppuun että itse Aceria välttäisin.

    Äänestä

Mulla ilmeisesti maanantaiversio

Äänestä

ilmanen tekninen tuki ym..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


läppäriä hankkimassa.. kirjoitti:

kertokaa ny joku mulle yks n.800 euron ok-läppäri..oon ostamassa sellasta heti ku löydän sopivan..tai jonkun sivun missä niitä on..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu