Luontainen tarve?

Onko BMW kuskeilla joku luontainen pätemisen tarve?
5579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jokaisen automerkin kuljettajista löytyy näitä turhanpäiväisiä henkilöitä. Tuntuu vain siltä, että useimmilla on tarve päteä juuri BMW-kuskeille, kuin toisin päin.

Äänestä

tarve päästä Bmw:n ohi on kyllä huomattu . Ajat hiljaa tai kovaa niin kyllä täältä pesee senverran että bemusta ohi pyyhkästään. Mikä meitä oikein vaivaa? Vaikka jos siitä jotain "saa" niin minun puolesta ohitelkoon.

Äänestä

Eipä ole.

Äänestä

Kyllä minulla on pätemisen tarve, mutta ei ehkä ihan niin kuin sinä sen näet.

Haluan menestyä, olla hyvä ja asiantunteva ja olen sen eteen tehnyt myös paljon työtä, koulusta lähtien.
Mutta pitää sitä elääkin ja opiskeluelämä on sitä hurjinta aikaa.

Ei se ole niin vaikeaa ole ja se antaa niin paljon takaisin, kunhan siitäkää ei ota hernettä nenään - tms!

Autohan se Bemarikin vain on, tosin kivaa on ajaa parhaimmalla!

Äänestä

Pitää olla työelämässä riittävän gyvässä asemassa ja riittävän pätevä että on varaa ajella uudella BMW:llä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


\/\/ kirjoitti:

Onko BMW kuskeilla joku luontainen pätemisen tarve?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu