mira ja manki!

onko mankilla ja miralla ollu jotain säpinää yöllä? ainaki nukku aamuyöllä vierekkäin sohvalla. onko pussailtu?!
31224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Manki?

Äänestä

manki nukkui sohvalla paetakseen henaa (joka aijempana yönä oli käynyt turhankin läheiseksi) .. ja manki on käsittääkseni mika? (korjatkaa jos väärässä) ..muusta en osaa sanoa. en kuitenkaan jaksanut yöllä katsoa mitä talossa tapahtui

Äänestä
  • ihan joka ilta?? Toisaalta hyvä, onpahan menoa. Edellinen porukkahan ei uskaltanut juuri ekan kännin jälkeen enää juodakaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

onko mankilla ja miralla ollu jotain säpinää yöllä? ainaki nukku aamuyöllä vierekkäin sohvalla. onko pussailtu?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu