Millä liigajoukkueella on parhaimmat cheerleaderit?
Vastaukset 13
- hifk 4-ever
kyl hifk/jyp on parhaat cheerleaderit
- jääkiekon asiantuntija
kyllä tapparalla on ylivoimaisesti parhaat cheerleaderit.
- Johnny Drama
että HIFK:lla on ihan kivan näkösiä kinkkuja.
Ja mikä parasta, normaalin pyöreähkön naisvartalon
omaavia tyttöjä löytyy myös joukosta:) - Ipa!!
Tietenkin Ilveksellä ja Jypillä;D
- kingi.91
ipa tietekin! ne on voittanut mestaruudekin.
- Kalpa69
kingi.91 kirjoitti:
ipa tietekin! ne on voittanut mestaruudekin.
Jypillä
- cheerleaderit
Kalpa69 kirjoitti:
Jypillä
on kaikki ainakin ihan pentuja. Parhaimmat taitaa olla ilveksessä tai tps:ssä.. eiks ole ammattitanssijoita eikä mitään pikkutyttöjä..
- Duvie...
cheerleaderit kirjoitti:
on kaikki ainakin ihan pentuja. Parhaimmat taitaa olla ilveksessä tai tps:ssä.. eiks ole ammattitanssijoita eikä mitään pikkutyttöjä..
Pentuja vai?
No ainakin JYPin Cheerleader valittiin suomen kauneimmaksi Cheerleaderiksi.
Ja mitä sitte vaikka ois pentuja? pääasia että ovat kauniita..
Kyllä Hifkin tytöt voittaa tämän kisan vähintäänkin rinnan mitalla. Ylivoimaisesti paras ryhmä Suomessa. Turussa on myös näyttävät tytöt ja tietysti Kärppien Cheerleaderit ovat ihQja.
... meillä ei tuhlata rahaa turhuuksiin! =D Joo, no, ei meillä oo, ei oo varaa... =`(
Ei sitä tiedä, vaikka täks kaudeks tulis takasin, haittapuoli vaan se, että joutuu aina väisteleen, muistan kyllä kuinka paljon.
- markus
Parhaat cheerleaderit ovat ehdottomasti Bluesilla!
Kaikki potenttiaalisia sekä positiivisia aina.
Jokainen on erittäin kaunis ja sporttisuus tulee hyvin näkyviin, mikä on lätkä matseissa tarkoitus.- vasta lapsia
aivan aivan liian nuoria!
- mun mielestä
on jokereilla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 882882
- 671016
- 70959
Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?
Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,273826Nyt aletaan terveydenhuollossa karsimaan "turhista" operaatioista
Eräitä toimia ei enää tehdä, vaan yritetään korvata halvemmilla. Nykyään esimerkiksi polven tähystysleikkaukset lähes l140788- 57726
Ttp:llä kuontalot ojennukseen
Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste72661Törkeä petosepäily Suomussalmella
Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta15656- 46635
- 39632