vettä lattialla

Elikkä auto 2005 astra. Repsikan puoleiselle lattialle oli maton päälle ilmestynyt vettä pitkän ajon jälkeen. Hansikaslokerikon alla siellä edessä oli myös kosteaa.. mistäköhän voisi ilmetä tuo? Ilmastointia epäilen itse että jos vettä tiivistyisi jostakin mutta voin toki olla väärässä.
1397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sama juttu täällä, mutta kyseessä on Astra farmari vm. -99. Autossa ei ole ilmastointia. Vettä löytyi pidemmän ajoreissun jälkeen kuskinpenkin takaa takapenkin jalkatilasta useampi litra. Nyt kuivatus käynnissä. Vikaa on tutkittu, mutta ei tunnu löytyvän. Vastaavia kokemuksia???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


astra 2005 kirjoitti:

Elikkä auto 2005 astra. Repsikan puoleiselle lattialle oli maton päälle ilmestynyt vettä pitkän ajon jälkeen. Hansikaslokerikon alla siellä edessä oli myös kosteaa.. mistäköhän voisi ilmetä tuo? Ilmastointia epäilen itse että jos vettä tiivistyisi jostakin mutta voin toki olla väärässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu