Mikä on pisin yhtäjaksoinen suhteesi ?
Pisin suhteesi
13
1872
Vastaukset
- tähän mennessä
Ainoa suhteeni tähän mennessä on avioliittoni, jota on kestänyt 38 vuotta. Olen kaksosnainen, mieheni on kauris. Tämä on elämää, oppimista, osaamista ja sadonkorjuuta. Ensimmäinen ja viimeinen mieheni - kukaan muu ei minulle kelpaa.
- Bhine
Olen kaksosnainen ja seurustelin oinasherran kanssa yli kolme vuotta ja juttu kaatui, kun muutin toiselle paikkakunnale. Mies ei olut valmis muuttoon..
- merkillinen
ollut jo 18 v. kalamiehen kanssa, huh heijaa...
- seurusteluni
skorpionimiehen kanssa. Kahdeksan liian pitkää vuotta...
Leijonan kanssa taas viisi liian lyhyttä vuotta... - kaksostyttö
kaksi pitkää suhdetta, 2v4kk ja 2v8kk
- taru86
kesti melkein neljä vuotta:/ huomasin, että hän ei olekkaan se oikea.
- 2 vuotta
Ainaki yli 1,5 vuotta Jousimiehen kanssa. Mulla on ikää nyt 24v. Useimmat jutut jääny 2kk:n mittaisiksi, jolloin viimeistään oon huomannut, et EVVK.
- ...............
Pisin 3.5v eka, 3kk toka, 5kk kolmas ja sinkkuna ollu nytten 5v."Oikeaa odotellessa", uskoo tosi rakkauteen....
- kaksostyttö87
härkämiehen kanssa ollaan pyöritty vasta kolmen vuoden ajan :D
- maahitar
kaksosmehen kanssa n. 3 vuotta, neitsyen kanssa 8 kk.
- Kaksoset nainen minäkin
Asuin Härkämiehen kanssa 26 v, josta naimisissa 23v. Nyt erossa, mutta ystäviä kuitenkin. Vaikka Kaksoset ovat melkoisia tuuliviirejä, niin kotisatamaa arvotetaan aina. Joku paikka ja suhde on hyvä olla pysyvää, jos muuten menee reippaanlaisesti.
- kaksosnainen
viimeiset 5 vuotta olen seurustellut onnellisesti kaksomiehen kanssa ja uskon ja toivon hänen olevan minulle se oikea ja viimeinen.
- suhde
Vesimieheni kanssa olin 14 vuotta, kunnes hän kuoli ja nyt kauriin kanssa 4 vuotta, näitä ennen lyhyita, ihmeellisia,outoja ja mielenkiintoisia juttuja.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522216
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3511485Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.971473- 2091428
- 681121
- 35988
Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59960Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31959Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta29891Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46859