Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Elämäsi viimeinen seksi

Se on kuulkaas sillä lailla, että joku kerta onkin sitten se elämäsi viimeinen kerta.

Minkälaisen kerran haluaisit, että seksistä jäisi hyvät muistot?
2850
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

10 v sitten. Eipä ollut hääviä. Oli kuin olisi nakkia ladon ovella heilutellut, vaikka nakki oli kohtuuiso.
Hukkaan meni hyvät värkit, ei niillä ollut paljon käyttöä, kun vain pihtareita löysin ja vähän niitäkin.
Nyt ei seiso enää. Taisi viina viedä viimeiset seisiöt.

Äänestä

muisto jäisi seksistä sinänsä vaan henkilöstä, jonka kanssa viimeisen kerran seksiä koki? Näin luulen. Hyvä kysymys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joskus aika koittaa.... kirjoitti:

Se on kuulkaas sillä lailla, että joku kerta onkin sitten se elämäsi viimeinen kerta.

Minkälaisen kerran haluaisit, että seksistä jäisi hyvät muistot?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu