Linjassa?

Kun nyt on W126-koppaistenkin hintoja pyöritelty, niin entäpä seuraava:

http://www.vaihtoplus.fi/vinfo.asp?vid=BKB217
1290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

luulen, että hintaa on ainakin tarkistettu,
koska ko. liikkeessä on ollut myytävänä jo
syksystä 260 SE hintaan tasan 10.000 €

Näin se EU vaikuttaa täälläkin... ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nih kirjoitti:

Kun nyt on W126-koppaistenkin hintoja pyöritelty, niin entäpä seuraava:

http://www.vaihtoplus.fi/vinfo.asp?vid=BKB217

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu