Miksi ei onnistu naisen saanti, en saa varmaan ikinä, olen 37 v. vähän ylipainoinen järkevä, ujo, mies joskus kun yritän tanssia naisen kanssa olen yrittänyt ehdottaa sexiä naiset joko nauraa tai suuttuu.
Eikö sitä sitten sais ehdottaa? Mutta kuitenkin ei vaan onnaa. Mieskunto on mulla hyvä joskus seisoo kokoyön tai ainakin joka aamuyö seisoo.
Se on sääli kun tiedän kuitenkin että olen hyvä sängyssä, koska olen lukenut paljon sellaisia lehtiä ja tiedän mistä naiset pitää pääsis vaan koittamaan.
Asun äitini luona Turussa vielä sinne ei tietenkään voi mennä se vähän rajottaa. Äidillä on mökki kustavissa siellä olen paljon kesäisin, koska tykkään olla mökillä kun sais vielä tyttö ystävän sinne jos äiti ei tule. Olen töissä telakalla levyseppähitsarina. Harrastan surffailuu netrissä ja kalasteluu mökillä.
Mulla on oma auto jolla pääsen kyllä itse kulkemaan hieno sellanen jos kutsu vaik tulis. Mun nais ihanne on 20 – 40 v. 60-80 kg n.160 cm prunette on paras.
Jos joku nainen osais neuvoo tai olis vapaehtonen auttamaan minua miten pitää lähestyä sexi asioissa et pääsis heti asiaan. Mulle vois laittaa vaik meiliä osoitteeseen [email protected]
Naisen tuoksua
3
1975
Vastaukset
- miss C
MUUTA KOTOA AIKUINEN MIES, hanki joku asiallinen sinua kiinnostava harrastus jonka kautta voit tavata samanhenkisiä naisia...
Jos viestisi ei ollut vitsi, saanen kysyä kuinka 37v. mies kehtaa vielä asua kotona äidin luona? vai liekö joku liikkumista rajoittava tekijä. Itse olen 20v ja välillä hävettää asua vielä kotona kun kaikki läheisimmät tuttavat muuttaneet jo pois.
Mutta siis ennen kaikkea elä elämääsi, älä yritä heti sitä sexiä kysellä vaan asiallisesti tuttavapohjalta, vähitellen, äläkä vaivu itsesääliin ;-) Silloin löytää kun ei etsi ja ruinaa, tosi on.Jos joku asuu äitinsä luona tuon ikäsenä, se on must kunnioitettavaa. Naiset voi ajatella tietysti eri tavoin. Jos on kyseessä elämä, jossa miehellä eli lapsella tuossa tapauksessa on omaa elämää ja ilmeisesti menestystäkin, niin hyvä. Eri asia olisi olla pahainen elätti.
Ja tuosta seksipuolesta... Ei naisille nyt vaan kannata sanoo et sexii-ii! Sen kun menee vaikka tekemään ruokaa sen kanssa ja antaa spontaaneja suukkoja/hierontoja/hellittelyjä...
- lörö
Ja kuule, nyt tilaat heti matkalipun phukettiin thaimaaseen. Otat vaikka äiskäs mukaan, ja kun pääset perille niin lähimpään pimppibaariin.
Tytöt ottaa samalla suihin baaripöydässä kun juot olutta......on nimittäin menomesta......
Loppujen lopuksi ei maksa paljoo kun ottaa eri tytön huonepalvelijaksi päiväksi kerrallaan tekeevät ihan kaikkea....aamu herätykseksi suihinotto ja runkkaus. Minä kävin ja ei nämä suomalaiset naiset tunnu enää miltään sen jälkeen, juu ei tässä sen kummempaa....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen1397299Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam1165096Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk753848KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa63352Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,273154Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on122906Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni622705Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,642359Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu982195Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t362040