kahvituvan miehet

mie oon vapaalla ja pienessä. juokaa työ sumppia ja lukekaa s24. älkääkä pitäkö ilmastointia liian kovalla ettei niska kipeydyä siinä sohvalla korkeajännitystä lukiessa. terviisii vaan kaikille
82003
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kun kukaan ei tule tyhjentämään ämpäriä!

Äänestä

Eiköhän tänää vedetä kunnon tumut sitte. poratkaa se reikä sinne lattiaa ei tartte prkl ämpärii tyhjennellä.

Äänestä
  • kuka tuo letkun???

    Äänestä

tulkaa tekee stena disaster pois!

Äänestä
  • nyt voidaan alkaa porailemaan reikii... vai mitä tuisku?

    Äänestä

sinä onneton luuseri!

Äänestä

Ämpäri täytty ja korkkarit kastu!!!! Mitäs nytte tehdään?

Äänestä
  • kyllä se siitä ajan kanssa paranee sun vikas

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


känniläinen kirjoitti:

mie oon vapaalla ja pienessä. juokaa työ sumppia ja lukekaa s24. älkääkä pitäkö ilmastointia liian kovalla ettei niska kipeydyä siinä sohvalla korkeajännitystä lukiessa. terviisii vaan kaikille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu