kuka ulos? mirka,mika vai heidi?!
mirka,mika vai heidi?!
sanna..
201368
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
...
sitä mieltä olen minä!
!!!
Mika ehdottomasti.
mika ehdottomasti!
Mika ehdottomasti. Perusteluja saa kun lukee edellisiä viestejä.
HEIDI ULOS
Jompi kumpi naisista ulos.Molemmat kun ovat ärsyttäviä. Mikan on ehdottamasti jäätävä taloon. Ainoa hyvännäköinen mies ;)
Ehdottomasti jompi kumpi tytöistä saa lähtee.. Mika vaikuttaa hyvältä tyypiltä ja pitäähän sitä jotain silmäniloa olla :)
Mirka!!!
.... ja lujaa !!!
Taitaa se olla seuraavassakin äänestyksessä ihan varmana eli sitten seuraavassa viimeistään.
...
Dille, pistäppä se J-kirjain sinne diivailia- sanan
loppupuolelle; diivailija...
Melkein Mikan laittaisin pihalle. Vaikkakin mitä nyt oon kattonu niin ihan ok äijältä vaikuttaa. Mirkan ja Heidin taas pitäisin sen takia, että Heidi ja Sari tulee todennäkösesti ottamaan jonkun astesta fightia jossain vaiheessa ja sitähän ei saa ohittaa! Mirka puolestaan ärsyttää monia ja aiheuttaa vamasti mukavia konflikteja.
Aina ei kannata ajatella, että se pois, kun se ärsyttää, vaan joskus ne itseäkin ärsyttävät kannattaa monesti jättää sinne tuomaan väriä. Eli siis tilanteen mukaan. Itse en kyllä taatusti äänestä yhtään ketään kertaakaan koko ohjelman aikana.
mirka liian "äidillinen" ja nipo, heidi taas koko ajan omissa oloissaan mulkoilemassa muita...
Heidi ehdottamasti ulos talosta. Sillä tytöllä ei oo tälle ohjelmalle mitään annettavaa...
niin ärsyttäväinen!! kaikki tiätäväinen
mika tai heidi pois.mika ehkä hauskempi ku alussa luuli...joten mitäänsanomaton Heidi ULOS
heidi helvettiin talost.. ei tollasta tyhmää bimbo blondia jaksa katella ja se on niin tylsä.. onks kukaan huomannu, ku se vaihtaa jatkuvast vaatteita? eli äänestäkää heidi pois talosta!!!!!!!!!!!11