junttieinarinarkit

Tiesittöke että Kangaskujalla asuu kaahari joka on Kepun jäsen jolla on salarakas. Samalla suunnalla liikkuu Iisalmen kauneimmat narkit. Asiakaspalvelu on perseestä. Uusi baarikin avataan kohta. Junttieinarit on kepulaisia. Tämän palstan seriffikin on kepulainen einari joka asuu kangaskujalla. Sillä on webbikamera ikkunassa ja sekin on junttieinari.
Kaikki paha on junttieinareista lähtöisin.
111095
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

on lähtöisin kepun puoluetoimistoista.

Äänestä

kuulit..taas. ;)

Äänestä

Rakkat sosiaalitemokraattisen näkemyksen omaavat lapsukaiset: ei oikeat kepulaiset asu missään slummi-lähiössä. Vaan ihan oikeissa taloissa omassa rauhassaan. Omilla tiloillaan.
Että väniskää vaan rauhassa pikku mökeissä ja mehiläiskennoissanne (kerrostaloissanne) ihan rauhassa. Siis te kateelliset purnaajat.

Äänestä
  • juuri näin, me Kepulaiset asumme, ja olemme,ja
    annamme sos,demarilapsukaisillekin leivän,ja kaljan pientä maksua vastaan.

    Äänestä

  • olen minäkin kasvanut,ja aivan oikeassa talossakin.Puoluekantani ei siitä huolimatta ole keskustapuolue,koskaan.Jouduin sen ympäröimänä elämään nuoruuteni,tuli trauma..hekoti hekoti!

    Äänestä

  • "naolan kantaan" kirjoitti:

    juuri näin, me Kepulaiset asumme, ja olemme,ja
    annamme sos,demarilapsukaisillekin leivän,ja kaljan pientä maksua vastaan.

    Kuinkahan suuri osa työläisen palkasta menee kepulaisten tukiaisiin,että saavat levennellä omaisuudellaan?

    Äänestä

  • maksua vastaan kirjoitti:

    Kuinkahan suuri osa työläisen palkasta menee kepulaisten tukiaisiin,että saavat levennellä omaisuudellaan?

    ymmärtävät miten se "yrittäjyys" toimii,ei sitä enää täällä kannata jauhaa.Toimikaa mieluummin vaalien aikaan,äänestäkää,niin saadaan vähän liikettä tähän touhuun,ja tutinaa joidenkin persuksiin,meinaan,eivät ne nyt ikäänsä siellä istu kun demokratiassa eletään,ainakin juhlapuheissa.

    Äänestä

se oletkin,pitihän se arvatakin,!!!!!! MYYNTImies.????? - het heh heh,HEH hekoti hekoti,
ja mekoti,mekko kankaat jouluksi.

Äänestä

ON TODELLA HYVÄÄ,KOKKELI PIIMÄN KANSSA SIITÄ SAA
KAKSIVERROIN PAREMPAA.
OLETKOS POITCU SAANUT TUORETTA RIESKAA SUOLA LAHNAN KERA? MINÄ VASTAAN,E T O L E SAANUT.
MUTTA MITÄ OLET SAANUT. OLET SAANUT HUONON KASVATUKSEN,SIKSI SINÄ HAUKUT JA PARJAAT TÄÄLLÄ
VIATTOMIA IHMISIÄ, JA KADEHDIT MUIDEN OMAISUUTTA,
KYSÄSEPPÄ JOS ME JUNTIT HELTYISIMME, JA LÄHETTÄISIMME SINULLEKIN TUKIAISIA.NIMI JA TILIN NUMERO RIITTÄÄ,hei hei boitcu.

Äänestä
  • elin naapureinanne 18 vuotta ja keskustapuolueen kannalle minua ei saa koskaan.Osaan kasvattaa kyllä syötäväksi kelpaavia tuotteita ja valmistaakin niitä mutta teen sen mielellään ilman tekohengitystä/tukiaisia.

    Äänestä

  • Todellakin, kirjoitti:

    elin naapureinanne 18 vuotta ja keskustapuolueen kannalle minua ei saa koskaan.Osaan kasvattaa kyllä syötäväksi kelpaavia tuotteita ja valmistaakin niitä mutta teen sen mielellään ilman tekohengitystä/tukiaisia.

    Älä unta nää.Se sun porkkanas mittää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seppo Kääääriäinen kirjoitti:

Tiesittöke että Kangaskujalla asuu kaahari joka on Kepun jäsen jolla on salarakas. Samalla suunnalla liikkuu Iisalmen kauneimmat narkit. Asiakaspalvelu on perseestä. Uusi baarikin avataan kohta. Junttieinarit on kepulaisia. Tämän palstan seriffikin on kepulainen einari joka asuu kangaskujalla. Sillä on webbikamera ikkunassa ja sekin on junttieinari.
Kaikki paha on junttieinareista lähtöisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu