Heidistä ja Sarista!!

Jo heti alussa kun Sari astu taloon, heidin ilme oli just sen näköinen että "vertailee itseään siihen ja ehkä kade..?

Eilen sitten sari ja heidi viinilasin rohkaisemana jotain yritti puhua, tai sari yritti ja heidi vaan hoki että tiedän tiedän plaa plaa plaa..

Pistikö merkille ja mistä luulette että ne ei jo heti alussa tullu toimeen??
62235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mistä ne oikein keskusteli???

Äänestä

uhka on toinen samanlainen.Nuo tytöt koheltaa viel hurjasti. Älä äännestä heidii ulos.

Äänestä

Kenties ovat munankipeitä ja kilpailevat talon ainoasta todellisesta kyntömiehestä eli Kakista?

Ehkäpä molemmilla on jonkinlainen halu olla talon prinsessa tai missi ja miesten märkien unien kohde, vaikka toinen onkin porkkananvärinen ja toinen tyylitajuton muovibarbi. Toisin sanoen, äklöjä molemmat - mutta Sartsalla on sentään seksikäs kroppa. :)

Äänestä
  • Heidillä on todella naisellinen kroppa, joten kyl sitä mieluummin kattelis! On sillä heidillä vaan nätimmät kasvotkin kun ilmeettömällä sarilla. Jokainen tykkää kenestä haluaa, mut jos noita kahta verrataan.. Mun oma suosikki on ehkä Kari. Ei mikään upea adonis, mut jaksaa olla iloinen..

    Äänestä

kun kummatkin on blondeja. Jos vaikka heidi olisi brunette ei kuvaaja olisi leikannut lähikuvaa Heidin naamaan kun Sari astui taloon. Eikä sen ilmeessä oikeesti ollut mitään ihmeellistä. Kuva vaan lätkästiin naamaan kiinni niinkuin jotakin dramaattista olisi tapahtunu :D

Äänestä

Huomasin täysin saman asian. Heidi katsoi sellaisella ilmeellä, jota en kyllä haluaisi saada osakseni. Ehkä näillä kahdella blondilla on omassa ystväpiirissään, kaupungissaan se blondin rooli ja kokee toisen samanlaisen uhaksi. Heidi jo kenties reviirin rajannu siihen taloon rohkeana blondina ja pian sipsutteli toinen samanlainen taloon ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huomasitteko? kirjoitti:

Jo heti alussa kun Sari astu taloon, heidin ilme oli just sen näköinen että "vertailee itseään siihen ja ehkä kade..?

Eilen sitten sari ja heidi viinilasin rohkaisemana jotain yritti puhua, tai sari yritti ja heidi vaan hoki että tiedän tiedän plaa plaa plaa..

Pistikö merkille ja mistä luulette että ne ei jo heti alussa tullu toimeen??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu