Sari on ihkuin!

Sari on paras ja sen pimppi oli tosi nätti siinä kuvassa, joka ei näy enää imageshackissa jostain syystä.
31436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

se oli vähän outo.

Äänestä

nii on

Äänestä

katoppas kuule minkä näköinen sari on aamuisin ilman meikkiä ja nakukuvat ynnäten on kuin 60 v ruttunen mummo!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sari on kaunein! kirjoitti:

Sari on paras ja sen pimppi oli tosi nätti siinä kuvassa, joka ei näy enää imageshackissa jostain syystä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu