ne jotka sanoo

kunnonvauvat jotka haukkuu ps3 nii ette ite sais pelata edes SEXBOX:ia ne on kielletty teille K18


SEXBOX SUCKS!
3230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ps3 pelit ovat kiellettyjä röpöytensä takia alle 18 vuotiailta ja se gaystation 3:kin on kielletty,koska se saattaa lojahtaa silmille ja sitä pelataan omalla vastuulla.jos xbox pelit on kielletty niin sen takia koska ne on niin aidonnäköisiä ja fotorealistisia lähes.

Äänestä
  • omistajien viestejä on niin hauska lukea. Raukoilla ei ole varaan kunnon konsoliin, niin joudutte tyytymään onnettomaan gayboksiinne.

    Äänestä

  • päästäsi ja katso edes joskus PS pelien laatua.
    Jos siis te Gayboksin omistajat uskallatte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kwdq kirjoitti:

kunnonvauvat jotka haukkuu ps3 nii ette ite sais pelata edes SEXBOX:ia ne on kielletty teille K18


SEXBOX SUCKS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu